27-08-2021. Under opdatering 10.00
Hvad er formålet med advokat nævnet, når nævnet dels ikke skriver hvilket af nævnets personer, der har vurderet en klage, og afviser en åbenlys og helt berettiget klage, over et korrupt advokat firma, og så henviser til domstolen, nævnet har også medlemmer hvis venskaber kan kædes sammen med Lund Elmer Sandager, der for Jyske Bank koncernen har fremlagt flere falske oplysninger overfor domstolen, i den sag indklaget Lundgrens advokat Dan Terkildsen skulle fremlægge, men ligesom Lund Elmer Sandager der forsøgte at skuffe i retsforhold ved at fremlægge falske manipuleret oplysninger overfor domstolen, forsøger Dan Terkildsen og adskillige ansatte i Lundgrens på samme måde, også at skuffe i retsforhold ved at modarbejde klientens påstande mod Jyske Bank A/S bliver fremlagt, imens Lundgrens skovler flere millioner ind for at rådgive selv samme Jyske Bank A/S
Her vil jeg med få bilag, indsat links, vise at Lundgrens advokater bevidst og uhæderligt i ond tro har manipuleret klientens påstande, samt ændret klientens påstande, fjernet klientens beviser, fjernet klientens vidner, indsat et vidne der ikke er relevant for svig og falsk sagen, en advokat som har tilbageholdt retsbogen overfor klienten, en advokat som har tilbageholdt sagsøgtes Processkrift overfor klienten, en advokat som har tilbageholdt advokatens egen Processkrift overfor klienten, et advokat firma som har vildledt klienten, et advokat firma der har lavet Bilag’s rod, et advokatfirma der bevidst og uhæderligt har løjet overfor klienten, som at advokat virksomheden har bekræftet ikke at ville fremlægge noget uden klienten var helt enig.
Sagen omhandlede danskernes retssikkerhed, når selv advokatnævnet dækker over iloyale og korupte advokater som Lundgrens advokat partnerselskab.

Hos de korrupte Lundgrens advokater, finder du den konservative advokat, som ofte er partiets ordstyrer på den konservative general forsamling.
Mød Dan Terkildsen som den iloyale og udspekulert advokat, der valgte at skade klientens sag, da Dan Terkildsen bag ryggen af klienten, planlagde at møde op til hovedforhandlingen i en Svig og falsk sag, mod Jyske Bank A/S, hvor Lundgrens advokater ved partner Dan Terkildsen bevidst og uhæderligt har fjernet klientens svig påstande, og Lundgrens har samtidig ændret klientens påstande mod Jyske Bank.
Dan Terkildsen har skjult flere Processkrifter for klienten, samtidig med at Lundgrens advokater forsøger at holde klienten ude af sagen, som Lundgrens advokater arbejde for at tabe, ved enkel intet at fremlægge.
Vil du have et rådden advokat firma som er korrupte, og en manipulerende samt utroværdig advokat, jamen så kontakt Lundgrens. Dan Terkildsen
ADVOKATPARTNER i LUNDGRENS
EMAIL
DAT@LUNDGRENS.DK
TELEFON
3525 2850
MOBIL
2811 9513
⚔️
I denne opfordring 1. opfordrer klienten, at Dan Terkildsen dokumentere at Lundgrens advokater har sendt klienten en kopi af Processkrift 2, som Dan Terkildsen uden godkendelse har fremlagt 2. September 2019. Klik på LINKENE. og se de bilag der henvises til, at Lundgrens advokater har modarbejdet klientens retssikkerhed ved at fremlægge noget andet end hvad klienten kontinuerligt har skrevet, skriver advokat nævnet i deres afvisning, at der må advokater gerne, altså stol ikke på at de danske advokater fremlægger hvad du ansætter dem til, da de uden at indvoldene dig kan ændre hvad de vil, det giver advokat nævnet lov til.

Opfordring 1. i klagen over Partner Dan Terkildsen i Lundgrens advokater. Sags nr. 2020-1932.
–
DET VIL VÆRE NEMT FOR LUNDGRENS ADVOKATER AT FJERNE MISTANKEN OM AT JYSKE BANKS LEDELSE STÅR BAG BESTIKKELSE AF LUNDGRENS ADVOKATER, LUNDGRENS PARTNER SKAL BARE BESVARE OPFORDRING 1-26. START MED DENNE HER. Opfordring 1. Dan Terkildsen opfordres til at dokumentere at Lundgrens inden fremlæggelsen af processkrift 2. den 2 september 2019. kl. 22.00 til domstolen. Har fået Klientens godkendelse. Det er i øvrigt det som Carsten Storbjerg her i mail 5 september 2019. BILAG 138. Skriver til Dan Terkildsen, og spørger om Carsten må få en kopi af Processkrift 2, DAN TERKILDSEN svare ikke, og har heller ikke efterfølgende udleveret klienten en kopi af Processkrift 2. HVORFOR MON.
At klienten i denne OPFORDRING 1. opfordrer Lundgrens advokater ved Dan Terkildsen til at fremlægge dokumentation for. : At Dan og eller øvrige ansatte i Lundgrens, har sikret sig at få klientens godkendelse, på det af Lundgrens fremlagte Processkrift 2. er klagers anbringer og påstande, samt vidner.
–
Med henvisning til klagers henvendelser som eks. Med henvisning til klagers henvendelser som eks. Bilag 38. 40. ”41”. 69. 70. 106. 107. 104. 114. 115. 117.
129. 130. Særligt i Bilag 114. og Bilag 115. skriver klager meget klart at Lundgrens ikke måtte fremlægge noget til retten uden klagers godkendelse
–
Til Lundgrens “Emil Hald Vendelbo Winstrøm. måtte måtte fremlægge noget til retten, uden klagers godkendelse.
Derfor Opfordres Dan Terkildsen til at dokumentere at klager har godkendt det Processkrift 2. Lundgrens 02-09-2019 har fremlagt domstolen, forud for fremlæggelsen.
Kan eller vil Dan Terkildsen ikke dokumentere dette, må det ligges til grund at Lundgrens advokater, ved partner Dan Terkildsen direkte, og helt bevidst har modarbejdet klager.
Det omtalte rådne og korrupte advokat firma er naturligvis Lundgrens advokat partnerselskab, som ved mindst disse personer, Mette Marie Nielsen, Emil Hald Vendelbo Winstrøm, Pernille Hellesøe, Sebastian Lysholm Nielsen, Jens Grunnet-Nilsson, Karoline Stampe Eriksen og Dan Terkildsen

Dear partner of Lundgren’s lawyer partner company.
Remember now. A false or corrupt lawyer is a threat to the Danish legal community.
At: Mette Marie Nielsen, Emil Hald Vendelbo Winstrøm, Pernille Hellesøe, Sebastian Lysholm Nielsen, Jens Grunnet-Nilsson, Karoline Stampe Eriksen og Dan Terkildsen
Alle har berørt sagen, og kender klientens svig sag, hvilket Lundgrens advokater af Jyske Bank koncernen, blev betalt for ikke at fremlægge er åbenlyst.
Lundgrens advokater vidste godt hvad Klienten ansatte Lundgrens partner selskab for, men som de iloyale advokater Lundgrens advokater er, valgt Lundgrens advokat partnerselskab istedet at hjælpe modparten i sagen, for at undergrave klientens økonomi og for at skuffe i retsforhold.
Når danske banker bedrager og bruger bestikkelse, samt danske korrupte advokater på enhver måde, modarbejder klientens instrukser, som her hvor Lundgrens advokater var ansat til at fremlægge flere svig og falsk påstande mod Danmarks anden største bank, Jyske Bank A/S der beviseligt laver dokumentfalsk, udføre bedrageri gennem udnyttelse og vildledning, samt laver fuldmagtsmisbrug, Jyske Bank bruger også bestikkelse, som i sagen her hvor Lundgrens advokater valgte at indgå en aftale med Jyske Bank koncernen for flere millioner kroner, om at Lundgrens advokater ikke måtte fremlægge nogle af klientens anbringer og svig og falsk påstande, hvilket er understøttet af massive mængder af beviser.
Hvilket formål har advokatnævnet, når nævnet holder hånden over korupte advokat virksomheder, som ikke udføre den eller de opgaver klienten ansætte advokaterne til, eller sågar når advokater ændret i klientens påstande efter advokat kontoret er blevet bestukket af stor dansk bank, til at stoppe en svig sag mod banken.
💰
NÅR ADVOKATSAMFUNDET DÆKKET OVER RÅDNE ADVOKATER, SOM EKSEMPELVIS. LUNDGRENS ADVOKATER I HELLERUP, LÆS HVORDAN.
I advokat nævnet finder vi hurtigt advokat Henrik Høpner, der er partner i Lund Elmer Sandager advokater, sammen med den løgnagtige partner Philip Baruch, som gentagne gange, for Jyske Banks bestyrelse har fremlagt falske oplysninger overfor domstolen, for at skuffe i retsforhold, så advokat nævnet er allerede farvet, og mon ikke venskaber også her er til hinder for at de advokater som lyver overfor domstolen sammen med de korrupte Lundgrens advokater bliver stoppet,
Bilag 2. 30-01-2018. kl. 14.38. Skriver til Lundgrens og beder Dan terkildsen at indtræde i en sag om flere forhold af SVIG.
KLAGENS BILAG 2. 30-01-2018.
Klienten har først gang 30 januar 2018. anmodet Lundgrens advokater, ved partner Dan Terkildsen om hjælp til at fremlægge en sag mod Jyske Bank A/S for flere forhold af svig.
Her 21-01-2019. bekræfter Lundgrens advokater ved Karoline Stampe Eriksen i mail at have forstået, at sagen mod Jyske Bank koncernen handler om brugen af svig.

Hvem bestemmer hva klientens sag handler om, og hvad der skal fremlægges, Klienten eller advokaten som skal hjælpe klienten, dette er det som klagen over Lundgrens handler om. 21 januar 2019. Skriver Lundgrens ved Karoline Stampe Eriksen.
Jeg noter at vi sender mail vedr. SVIG SAGEN til denne mail, du kan læse de fleste mails i klagen over Lundgrens her, hvor Lundgrens blever anmodet om at fremlægge flere forhold af SVIG. og så selv vurdere om Lundgrens advokater er lidt korrupte eller Lundgrens er meget korrupte, hvilket Dan Terkildsen bliver stillet spørgsmål om i retten.
At Lundgrens advokater alligevel arbejder for sagsøgte Jyske Bank A/S, og skjuler dette over for klienten her, understøtter blot at Lundgrens arbejder for at skade klientens sag mod Jyske Bank A/S, hvilket står meget klart BLAG 134. 2 september 2019. hvor Lundgrens på side 2. i processkriftet skriver at klienten har indgået en swap, den 16-07-2008. med Jyske Bank A/S og dette på trods af klienten kontinuerligt skriver at denne er FALSK. også med henvisning til aftalelovens bestemmelser om ugyldighed.
Da Lundgrens 2. september 2019. fremlægger det stik modsatte, af det svig som klienten skriver og siger Lundgrens skal fremlægge, og samtidig skjuler dette overfor klienten , bør Lundgrens Dan Terkildsen slet ikke have lov til at virke Som advokat.
Eksempelvis i 27-08-2019. BILAG 115. også som 06-12-2018- Bilag 40. det kan da ikke misforståes, men det korrupte advokatfirma inquirer klienten, og ændre også klientens påstande.
Lundgrens fremlægge i deres Processkrift 2. Den 2/9-2019. BILAG 134. at klienten 16-07-2008 har indgået en swap med Jyske Bank.
Selv om klienten gentagende og kontinuerligt over for Lundgrens advokater, har fremlagt det modsatte, som eksempelvis ved BILAG 106. 11/8-2019. AT SWAPPEN 16-07-2008 PÅSTÅS FALSK.
HVILKET LUNDGRENS ANSATTE VED MINDST DISSE
Mette Marie Nielsen, Emil Hald Vendelbo Winstrøm, Pernille Hellesøe, Sebastian Lysholm Nielsen, Jens Grunnet-Nilsson, Karoline Stampe Eriksen og Dan Terkildsen alle disse 7 eller 8. er bevist om, at klienten påstår denne påståede at være falsk, og lavet ved hjælp af dokumentfalsk, samt at Jyske Bank A/S var i Ond Tro.
At Jyske Bank var i OND TRO skulle Lundgrens jo også fremlægge, men når Lundgrens indirekte arbejde for modparten, for at skuffe i retsforhold, ville Lundgrens heller manipulere med klientens sag, for at gøre mere nytte for Jyske Bank A/S og sikkert få flere opgaver for banken.
At Jyske Bank A/S har været i OND TRO, understøttes af det kommende Processkreift 5. hvori det bliver fremlagt at Jyske bank, som forsøgte at få en underskrift på denne swap 16-07-2008. efterfølgende, både LINK. 24 -07-2008. og igen LINK. 30-07-2008. Ingen af disse ens dokumenter 16-07-2008. 24-07-2008. 30-07-2008. er blevet underskrevet, derudover løj Jyske Bank også at lånet 4.328.000 for swappen var Hjemtaget LINK. hvilket ses i dette her dokument. og så om lagt hvilket ses i dette her LINK. Sagens Bilag D. også dette skulle Lundgrens fremlægge, men som de korrupte advokater Lundgrens er, ville Lundgrens partner noget andet, hvorfor de involverede medarbejdere i Lundgrens ikke svarede klienten, og fremlagde noget andet.
Når Lundgrens advokater, selv efter Klienten 21/8-2019. klagens BILAG 110. & BILAG 111. har anmodet Domstolen om at få aktindsigt, eftersom Lundgrens advokater skjuler både retsbøger, og tilbageholder processkrifter over for klienten, altså Lundgrens vil ikke udlevere klienten kopi af retsbogen, så som kopi af LINK. Processkrift B. Og også LINK. Processkrift 2. 02-09-2019. Bemærk det fremhævet på side 2. ikke er ens med hvad klienten skriver BILAG 106. 11/8-2019. og den 27-08-2019. BILAG 115.
Klienten ved dels ikke at Lundgrens advokater er korrupte, og klienten ved heller eller hvad der bliver fremlagt i sagen, da Lundgrens advokater ikke vil svare klienten, eller for den sags skyld dele processkrifter med klienten, Lundgrens vil selv bestemme, og samtidig holde klienten helt ude af sagen, Dan Terkildsen og den løgnagtige advokat Philip Baruch fra Lund Elmer Sandager bestemmer hvad der skal frem, og hvad der skal skjules.
Men Lundgrens advokater fremlægger 2 september 2019. noget helt andet, og skriver at klienten har indgået en SWAP rentesikring med Jyske Bank den 16-07-2008, på trods af at klienten kontinuerligt har påstået at denne er falsk.
💸
Advokat samfundet skriver 30-06-2021.
At Lundgrens advokater gerne må ændre i klientens påstande, som her til det stik modsatte.

Her kan du tydelig se at Lundgrens partner Dan Terkildsen 2 september 2019. skriver i Processkrift 2. at klienten den 16-07-2008. har Indgået en swap aftale med Jyske Bank, hvilket er direkte imod hvad klienten påstår.
Og nederst skriver Lundgrens advokater igen noget som ikke er sandt. det nye lån 4.328.000 fra 22 maj 2009. Hvilket også er faktuelt forkert.
Eftersom der ikke findes noget lån på 4.328.000 dkk, og iøvrigt er der ikke hjemtaget noget lån den 22 maj 2009.
Alt dette sammenblander Lundgrens advokater, på samme måde som Jyske Bank med et andet projekt, uden at skrive det i processkrift 2.
Der findes god nok et andet projekt, med et andet tilbud, dette tilbud 4.300.000 DKK blev hjemtaget 3 juli 2009.
Hvilket klienten har skrevet til Lundgrens som ikke ønskede at svare, eller regere på klientens henvender.
Ligesom Lundgrens advokater ikke ville udlevere en kopi af dette dokument / Processkrift 2 til klienten, dette har advokat nævnet 30-06-2021. I klagen 2020-1932. over Lundgrens og Dan Terkildsen besluttet, at det har klienten heller ikke ret til at få.
Når advokaten som her Lundgrens, har bestemt at klienten ikke må få kopi af alle sagsøgtes og sagsøgers !. processkrifter, er grunden naturligvis at Jyske Bank koncernen har bestukket Lundgrens advokater til direkte at ændre i klientens påstande, og samtidig skjule dette overfor klienten ved at tilbageholde Processkrifter for klienten.
Hvilket advokats nævnets medlemmer synes er fantastisk flot advokat arbejde, og slet ikke er en overtrædelse af god advokat skik.
Der må være mindst 5 medlemmer i advokat nævnet, som selv ønsker at kunne tage mod bestikkelse, hvis advokat nævnets medlemmer af Jyske Bank eller en anden bank bliver tilbudt returkommission, for at skade deres klienters retssikkerhed og interesser, mod betaling.
Så når klienten skriver at Swappen af 16-07-2008. Er falsk og ikke aftalt, så må advokaten gerne ændre klients påstand. Uanset hvor oftere klienten har skrevet det, og advokaten behøver ikke at svare på henvendelser som Eks. BILAG 40. klientens påstande 6/12-2018. & BILAG 106. 11/8-2019.
og igen 18-08-2019. Bilag 109.
ligeledes sender klienten 23-08-2019. sms`er som BILAG 114. i “Lundgrens” må ikke fremlægge noget til retten, uden klientens godkendelse.
BILAG 115. klienten skærer igen sine påstande ud for Lundgrens 27/8-2019. og gør det meget klart over for Lundgrens advokater at Partner Dan Terkildsen, intet må fremlægge uden at klienten FØRST har godkendt det Lundgrens agter at fremlægge.
Hvilket også skrives til Emil Hald Winstrøm
Lundgrens advokater nægter i øvrigt at udlevere klienten en kopi af BILAG 134. Processkrift 2. selv om klienten BILAG 138. 5/9-2019. Spørger om han må få en kopi, Lundgrens advokater svare slet ikke.
Hvorfor mon Lundgrens også har tilbageholdt og skjult Sagsøgtes Processkrift B. af 20/3-2019. selvølge for at holde klienten ude af den sag, som Lundgrens skal hjælpe Jyske Bank A/S med ikke bliver fremlagt som det svig sagen handler om.
Og også fordi Lundgrens advokater ved returkommission fra Jyske Bank A/S er blevet bestukket, eller betalt for ikke at fremlægge nogle af klientens svig og påstande mod Jyske Bank A/S
Har Lundgrens advokater en anden forklaring, end at Lundgrens advokater er korrupte, så er i opfordret til at svare mange gange siden september 2019.
Hvad skriver advokat nævnet selv at god skik regler er, og er nogle af elitens advokater som Lundgrens, Lund Elmer Sandager uden for.
God advokatskik danner en ramme for advokaters gode adfærd under udøvelse af deres virksomhed.
God advokatskik er, som navnet siger, god skik for advokater. Det er det, man med rette kan forvente af en god og pligtopfyldende advokat. Retsplejelovens § 126, stk. 1 siger noget om god advokatskik. Den lyder som følger:
”En advokat skal udvise en adfærd, der stemmer med god advokatskik. Advokaten skal herunder udføre sit hverv grundigt, samvittighedsfuldt og i overensstemmelse med, hvad berettigede hensyn til klienternes tarv tilsiger. Sagerne skal fremmes med den fornødne hurtighed.”
Denne bestemmelse, som indeholder en generel beskrivelse af god advokatskik, danner grundlaget for Advokatnævnets og domstolenes mere konkrete fastlæggelse af, hvad god advokatskik er i forskellige situationer.
De advokatetiske regler, som er fastsat af Advokatrådet, afspejler Advokatnævnets og domstolenes praksis på området for god advokatskik.
Advokatsamfundets regler
Kendelse over Lundgrens Dan Terkildsen. 2020-1932. forside og side 1 -10. 30-06-2021. KLAGEN afvises, hører under domstolen, således skriver advokatnævnet skriver at det ikke er klienten som bestemmer deres deres egen sag, / sagen blev kun fremlagt for 5 medlemmer, og ikke mindst 20 medlemmer. kan ikke se hvem eller hvilket medlemmer der har vurderet, og kan derfor heller ikke kontrollere deres relationer op til Jyske Bank, Lundgrens og Lund Elmer Sandager advokater. der alle er involveret i bankens million svindel i et eller andet omfang. / magtens elite har afvist og godkender derfor at en advokat ikke skal varetage klientens interesser.
Hvilken 5. af disse medlemmer, har afvist alle 27 klagepunkter over Lundgrens advokater ved partner Dan Terkildsen. ?
Kan se at Lund Elmer Sandager advokater ved Henrik Høpner også er placeret i nævnet, og Henrik Høpner er partner med Philip Baruch i Lund Elmer Sandager advokater, som gentagne gange har fremlagt falske oplysninger overfor domstolen for at skuffe i retsforhold.
Advokat nævnets medlemmer
Formandskabet
- Højesteretsdommer Kurt Rasmussen (formand)
- Landsdommer Mikael Sjöberg, Østre Landsret (næstformand)
- Dommer Ole Høyer, Retten i Aalborg (næstformand)
Medlemmer udpeget af justitsministeren:
- Seniorkonsulent og næstformand Per Jensen, Forbrugerrådet Tænk
- 2. viceborgmester Henrik Rønnow, Kommunernes Landsforening
- Jurist Rikke Skadhauge Seerup Krogsgård, Forbrugerrådet Tænk
- Markedsdirektør Henrik Hyltoft, Dansk Erhverv
- Regionsrådsmedlem Kristian Nørgaard, Region Syddanmark
- Juridisk konsulent Thea Lyskov Søndergaard, SMV Danmark
- Kontorchef Anita Hørby, Social- og Indenrigsministeriet
- Fagleder Morten Qvist Fog, Dansk Industri
- Seniorjurist Maria Liljeqvist, Forbrugerrådet Tænk
Medlemmer valgt af Advokatsamfundet:
Advokat Birgitte Frølund, Hellerup
- Birgitte Frølund3.
- lawyer and partner at Horten
- King’s College LondonThe Disciplinary Board of the Danish Law Society
- København, Hovedstaden, Danmark500+ forbindelser
Om
Aktivitet
-
- Tak til medlemmerne af Dansk Forening for Voldgift for at vælge mig som medlem af foreningens bestyrelse ved den ordinære generalforsamling i går. Jeg frem til samarbejdet. #voldgift
- Birgitte Frølund synes godt om dette
Se alle
Erfaring
-
-
- Member
- The Disciplinary Board of the Danish Law Society
- maj 2017 – Nu4 år 3 mdr.
-
-
-
- lawyer and partner
- Horten
- apr. 2012 – Nu9 år 4 mdr.
-
-
-
- Lawyer
- Frølund Winsløw Lawfirm
- jan. 2005 – mar. 20127 år 3 mdr.
-
-
-
- Chairman of the board
- Freoli & Lysgaard A/S
- jan. 2000 – jun. 201111 år 6 mdr.
-
-
-
- lawyer
- Jon Palle Buhl lawfirm
- okt. 1994 – nov. 19973 år 2 mdr.
-
-
-
-
lawyer
-
Jonas Bruun lawfirm
-
aug. 1989 – okt. 19945 år 3 mdr.
-
-
⚖️
- Advokat Henrik Høpner, København
Partner i Lund Elmer Sandager advokater, hvor Philip Baruch er indblandet i den svindel sag, indklaget Lundgrens partner Dan Terkildsen skulle fremlægge, men som som advokat nævnet skriver, behøver klienters advokater ikke at fremlægge nogle af klientens anbringer, spørgsmålet er så hvad advokat nævnet er godt for, en socialdemokratisk politiker fra Helsingør, som selv er fuldmægtig og ansat i Lund Elmer Sandager advokater, sagde sommeren 2020, at man kunne jo klage til advoknævnet, som hans kollega Henrik Høpner er medlem af, sagen er stor og tilsyneladende handler det om Danmarks elite der dækker over hinanden, mens der begås svigforetninger.
⚖️
- Advokat Linda Hebo Lange, Holbæk
- Advokat Anders Quistgaard, Odense
- Advokat Lars Lindencrone Petersen, København
- Advokat Jens Steen Jensen, København
- Advokat Gert Dyrn, Fredericia
- Advokat Søren Vasegaard Andreasen, Auning
- Advokat Lars Kaasgaard, Viborg
Advokatnævnets stedfortrædere:
Højesteretsdommer Jan Schans Christensen
Landsdommer Dorte Jensen
Dommer Mette Søgaard Vammen
Advokat Anne Sophie Vilsbøll
Advokat Maryla Wroblewski
Advokat Pernille Bergholt Buhl
Advokat Steffen Nielsen
Advokat Lotte Lindahl Andreasen
Advokat Jacob Pinborg
Advokat Carsten Pedersen
Advokat Erik Østergaard-Nielsen
Advokat Peter Fogh
Advokat Ulrika Folkmann-Schjerbeck
Advokat Michael Meyn
Advokat Jens Jørgen Viuff
Advokat Jonna Hjeds
Advokat Johan Johnsen
Advokat Lars Rieck Sørensen
Advokat Tina Bach
Advokat Lene Brun
Direktør Morten Frihagen
Seniorjurist Jakob Steenstrup
Statsaut. revisor Søren Skov Larsen
Seniorchefkonsulent Lars Frolov-Hammer
Byrådsmedlem Lone Ravn
Chefkonsulent Ole Sellmer Sørensen
Jurist Anne Dehn Jeppesen
Byrådsmedlem Thyge Nielsen